Най-четени
1. radostinalassa
2. ivandimitrovbets
3. wonder
4. zahariada
5. mt46
6. mimogarcia
7. varg1
8. planinitenabulgaria
9. rosiela
10. iw69
11. getmans1
12. noshkov
13. hadjito
14. forexninja
2. ivandimitrovbets
3. wonder
4. zahariada
5. mt46
6. mimogarcia
7. varg1
8. planinitenabulgaria
9. rosiela
10. iw69
11. getmans1
12. noshkov
13. hadjito
14. forexninja
Най-популярни
Най-активни
1. sarang
2. mimogarcia
3. radostinalassa
4. djani
5. panazea
6. no1name
7. iw69
8. deathmetalverses
9. savaarhimandrit
10. dominos
2. mimogarcia
3. radostinalassa
4. djani
5. panazea
6. no1name
7. iw69
8. deathmetalverses
9. savaarhimandrit
10. dominos
Постинг
09.01.2014 09:44 -
СВИДЕТЕЛСТВО ЗА БОЖИЕТО ЦАРСТВО, АДА И ЗАВРЪЩАНЕТО НА ХРИСТОС
Автор: dobrota
Категория: Видео
Прочетен: 1618 Коментари: 1 Гласове:
Последна промяна: 10.01.2014 22:37
Прочетен: 1618 Коментари: 1 Гласове:
5
Последна промяна: 10.01.2014 22:37
Вълнообразно
Украйна в съвременната геополитика
ДЕТСКА ЦЕРЕБРАЛНА ПАРАЛИЗА КУРАЖ
Лек за всички видове рак-пелин, орех и к...
ДЕТСКА ЦЕРЕБРАЛНА ПАРАЛИЗА КУРАЖ
Лек за всички видове рак-пелин, орех и к...
Следващ постинг
Предишен постинг
Не се впечатлявайте от емоционалният разказ на девойката. Засега само съм изгледала половината "откровение" и дотук имам няколко забележки - казано е всичко да изпитваме със Словото, то ще бъде нашата лупа и стандарт за истината. Съгласни ли сте, защото всеки може да има свръхестествени преживявания, но не се знае дали са от Бога или от неговия противник.
1. Описанието на Исус и придружаващите го ангели не е гаранция, че това е Истинския Божи син, защото Библията ни предупреждава:
"14 И не е чудно; защото сам сатана се преправя на светъл ангел;
15 тъй че, не е голямо нещо, ако и неговите служители се преправят на служители на правдата." Ето защо това не е доказателство, че девойката е разговаряла с Истинския Исус, а не с Луцифер-най-прекрасният ангел ("засеняващ"), който е зъл гений, човекомразец и убиец на хората.
2.Второто смущаващо в "откровението" е, че представилото се същество за Божий син като за начало е отвел девойката в ада и представил мъртвите, терзаещи се там. Стоп кадър! Никъде в Библията не се описва подобно състояние на мъртвите и не се говори за подобен вид "ад". Такъв пъкъл в този му вид е въведен от Римо-католическата църква, но той не е библейски издържан - такова библейско описание не съществува!
Съгласно Св.Писание всички хора, праведни и грешни при смъртта си отиват в “шеол” и “хадес” т.е. в гроба. Сам Христос е бил също в гроба, както ни казва Деян.2:27,31. Гробът не е място на страдания, а на почивка - Йов 3:11,13,17,18:
“Защо не умрях при раждането и не издъхнах щом излязох от утробата? Защото сега щях да лежа и да почивам, щях да спя, тогава щях да съм в покой. Там нечестивите престават да смущават и там уморените се успокояват, заедно се успокояват и пленниците, не чуват гласа на насилника.”
Йов проклина деня на рождението си, и съжалява, че не е починал веднага. Тези разсъждения показват, че починалите дечица не се превръщат в ангели на небето съгласно някои наивни представи, а “спят” заедно с всички покойници в гроба.
За ада, пъкъла и рая четете тук:
http://estirbg.blog.bg/technology/2011/01/17/ad-pykyl-rai-kakvo-kazva-bibliiata-za-tiah.669216
3. Още по-смущаващо е, че "Исус" насила е влачил девойката към "ада", ТЯ Е ПИЩЯЛА, а това е далеч от вселюбящата същност на Господа.
4. Много смущаващо е болезненото отделяне на духа от тялото на девойката - пророците в Библията, когато са били в изтъпления и са имали видения от Бога не са имали подобни болезнени преживявания - не е логично когато Бог дава от Своята мъдрост, да ти причинява физически болки - абсурдно е.
Утре ще доизгледам останалата част, но само видяното дотук твърдо ме убеждава, че това не е преживяване дадено от небето.
Каква е целта на внушението ли - СКОРО ПРЕДСТОИ ЛУЦИФЕР ДА СЕ ПРЕДСТАВИ КАТО БОЖИЯ СИН. ТОВА Е НЕГОВАТА ПОДГОТОВКА ЗА ПРЕДСТОЯЩАТА ИЗМАМА! ВНИМАВАЙТЕ!ПРЕДУПРЕДЕНИ СМЕ ОТ БИБЛИЯТА ЗА ТАЗИ ИЗМАМА!
цитирай1. Описанието на Исус и придружаващите го ангели не е гаранция, че това е Истинския Божи син, защото Библията ни предупреждава:
"14 И не е чудно; защото сам сатана се преправя на светъл ангел;
15 тъй че, не е голямо нещо, ако и неговите служители се преправят на служители на правдата." Ето защо това не е доказателство, че девойката е разговаряла с Истинския Исус, а не с Луцифер-най-прекрасният ангел ("засеняващ"), който е зъл гений, човекомразец и убиец на хората.
2.Второто смущаващо в "откровението" е, че представилото се същество за Божий син като за начало е отвел девойката в ада и представил мъртвите, терзаещи се там. Стоп кадър! Никъде в Библията не се описва подобно състояние на мъртвите и не се говори за подобен вид "ад". Такъв пъкъл в този му вид е въведен от Римо-католическата църква, но той не е библейски издържан - такова библейско описание не съществува!
Съгласно Св.Писание всички хора, праведни и грешни при смъртта си отиват в “шеол” и “хадес” т.е. в гроба. Сам Христос е бил също в гроба, както ни казва Деян.2:27,31. Гробът не е място на страдания, а на почивка - Йов 3:11,13,17,18:
“Защо не умрях при раждането и не издъхнах щом излязох от утробата? Защото сега щях да лежа и да почивам, щях да спя, тогава щях да съм в покой. Там нечестивите престават да смущават и там уморените се успокояват, заедно се успокояват и пленниците, не чуват гласа на насилника.”
Йов проклина деня на рождението си, и съжалява, че не е починал веднага. Тези разсъждения показват, че починалите дечица не се превръщат в ангели на небето съгласно някои наивни представи, а “спят” заедно с всички покойници в гроба.
За ада, пъкъла и рая четете тук:
http://estirbg.blog.bg/technology/2011/01/17/ad-pykyl-rai-kakvo-kazva-bibliiata-za-tiah.669216
3. Още по-смущаващо е, че "Исус" насила е влачил девойката към "ада", ТЯ Е ПИЩЯЛА, а това е далеч от вселюбящата същност на Господа.
4. Много смущаващо е болезненото отделяне на духа от тялото на девойката - пророците в Библията, когато са били в изтъпления и са имали видения от Бога не са имали подобни болезнени преживявания - не е логично когато Бог дава от Своята мъдрост, да ти причинява физически болки - абсурдно е.
Утре ще доизгледам останалата част, но само видяното дотук твърдо ме убеждава, че това не е преживяване дадено от небето.
Каква е целта на внушението ли - СКОРО ПРЕДСТОИ ЛУЦИФЕР ДА СЕ ПРЕДСТАВИ КАТО БОЖИЯ СИН. ТОВА Е НЕГОВАТА ПОДГОТОВКА ЗА ПРЕДСТОЯЩАТА ИЗМАМА! ВНИМАВАЙТЕ!ПРЕДУПРЕДЕНИ СМЕ ОТ БИБЛИЯТА ЗА ТАЗИ ИЗМАМА!
